A résztvevők egy része ismerkedni van itt, mások a tapasztalataikkal segítenek szívesen. Szűkítés egyebek között kapcsolati állapot vagy földrajzi hely szerint is lehetséges. Szólítsd meg, akinek a megosztása megérintett!
Nikoletta
Kedves Csoporttagok!! A nevem Lócsi Nikoletta! Azért csatlakoztam hozzátok mert István videóiban nagyon nagy kapaszkodót véltem felfedezni ... Az életem elért egy olyan szakaszba ahonnan nem nagyon tudom hogyan tovább! Jó tanács reményében jötte
Andrea
Helga
Tímea Pál
Nagyfalusi Flóra
Az vagyok, aki épp vagyok az adott pillanatban. Épp most egy lelkes, öntudatos nő vagyok, aki élvezi, hogy önmaga lehet. Aki fontosnak tartja ezt a közösségi fórumot, hisz benne, ezért vállalja önmagát rajta, így adva az erejét a működéséhez.
Anita Török

Németh Kornél

Wiesner Katalin
Nagy veszteség után kissé összetörve, hol fájdalomban, hol keserűen, néha viszont megsejtve, hogy van élet tovább, embertársaimat keresem, akikkel tovább tudok lépegetni. Kihívásom, hogy meg tudjak békélni a múlttal és a hibákkal, amiket elkövettem.
Szabolcs Fodor-Adorjáni
A rend, a hit és a felelősség felől érkezem, és ma egyre inkább a belső jelenlét, az őszinteség és a kapcsolódás érdekel. Azt tanulom, hogyan lehet nemcsak jól élni, hanem valóban jelen lenni önmagamban, mások mellett és Isten előtt is. Nap mint nap.
Attila Pató
Egy kiegyensúlyozott, idegesítően nyugodt személyiség, felelősségtudattal megáldva. A humor mint eszköz eléggé jelen van az életemben sokat használom,néha előfordul, hogy bánni is tudok vele.Mindenről (is) szívesen beszélgetek, egy jó kérdés áldás.